Bezmaksas aizdevumi internetā – kas tas ir?

Šobrīd strauji paplašinājies ātro aizdevumu tirgus- pieaudzis gan pieprasījums, gan piedāvājums. Līdz ar to kredītu kompānijām jādomā dažādi veidi, kā piesaistīt klientus.

Regulāri notiek dažādas akcijas, kas piedāvā aizņemties uz vēl izdevīgākiem noteikumiem, kā parasti. Tomēr visvairāk klienti novērtē un izmanto iespēju saņemt pirmo kredītu bez maksas. Bezmaksas kredītu  saviem jaunajiem klientiem piedāvā vairāki aizdevēji. Tas nozīmē, ka pie konkrētā aizdevēja aizņemoties pirmo reizi, kredītam netiks piemērota procentu likme un komisijas maksa. Piemēram, ja aizdevuma summa ir 100 eiro, tad tieši tik arī būs jāatdod. Tā ir lieliska iespēja saņemt nepieciešamo naudas summu ātri un vienkārši, turklāt- neko nepārmaksājot. Tādā veidā iespējams arī iepazīties ar konkrētās kompānijas darbu, lai turpmāk, vajadzības gadījumā, izvēlētos pārbaudītu aizdevēju.

Ātrie kredīti lieliski piemēroti salīdzinoši nelielu tēriņu segšanai, līdz ar to maksimālais aizdevuma termiņš parasti nepārniedz 30 dienas. Tomēr tas ir pietiekams laiks, lai būtu iespējams atmaksāt aizdevumu. Nepieciešamības gadījumā atmaksas termiņu iespējams arī pagarināt.

Aizdevumi internetā ir ātri un vienkārši noformējami- to var izdarīt jebkurā laikā, neizejot pat no mājām. Lai pieteiktos aizdevumam, jāapmeklē aizdevēja mājas lapa, jāizvēlas vēlamais kredīta apjoms un atmaksas termiņš, kā arī- jāreģistrējas. Tāpat nepieciešams arī mobilais tālrunis, e-pasts un bankas konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Pēc reģistrēšanās nepieciešams uz aizdevēja bankas kontu pārskaitīt reģistrācijas maksu- 0,01 EUR apmērā- tas nepieciešams , lai veiktu drošu personas identifikācijas procesu.

Pirms kredīta ņemšanas  personai ir jāizvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu. Tāpat jāņem arī vērā, ka pie aizdevuma pieteikuma izvērtēšanas tiek ņemti vērā divi būtiski faktori- kredītvēsture un klienta maksātspēja.