Smscredit.lv aizdevums privātpersonām

4 Finance ir starptautisks uz uzņēmums, kas nodarbojas ar ātro aizdevumu izsniegšanu privātpersonām Latvijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā, Krievijā, Lielbritānijā, Kanādā un Spānijā. Latvijā 4 Finance pārstāv vairāki uzņēmumi, no kuriem populārākais ir Smscredit.lv. Smscredit.lv izsniedz ātros aizdevumus Latvijas iedzīvotājiem jau kopš 2008.gada, ieņemot stabilu vietu ātro aizdevumu izsniedzēju vidū un iegūstot popularitāti un uzticamību gan jau esošo, gan potenciālo klientu vidū.

Saņemt aizdevumu no smscredit.lv var jebkura privātpersona, kas ir pastāvīgas Latvijas Republikas iedzīvotājs vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar pozitīvu kredītvēsturi. Smscredit.lv, izskatot aizdevuma pieprasījumu privātpersonām, nepārbaudīs ikmēneša ienākumu apmēru, regularitāti un legalitāti, kā arī nepieprasīs ķīlu vai galvojumu. Tas nozīmē, ka smscredit.lv piedāvā aizdevumus arī privātpersonām, kam nav oficiālas darba vietas un/vai regulāri ienākumi.

Saņemt aizdevumu no smscredit.lv privātpersonām ir ļoti viegli. Ir tikai jāreģistrējas smscredit.lv mājas lapā, jānorāda personas dati un kontaktinformācija, vēlamais aizdevuma apmērs un atmaksas termiņš, kā arī jāapstiprina bankas konta numurs. Lēmumu palīdzēs pieņemt kredīta kalkulators, kas publicēts smscredit.lv mājas lapā, un kuru izmantojot, ērti noskaidrosi, cik daudz tev aizdevums izmaksās.Smscredit.lv. strādā katru dienu no 7:00 līdz 24:00, tāpēc tavs aizdevuma pieprasījums tiks izskatīts un apstiprināts ātri. Ja lieto kādu no Latvijā populārākajām bankām, nepieciešamo summu ātri vien atradīsi savā bankas kontā.

Ātrais aizdevums privātpersonām var būt noderīgs ļoti daudz un dažādās situācijās, kad steidzami nepieciešama neliela naudas summa. Ātrais aizdevums palīdzēs iegādāties vai saremontēt nepieciešamo lietu, apmaksāt neplānotus izdevumus, piemēram, ārstēšanos, kā arī palīdzēs situācijās, kad nedaudz pietrūkst kāda sena sapņa, piemēram, ceļojuma vai mācību, piepildīšanai.