Ātrais kredīts internetā no 20 gadiem pie SMScredit.lv

Viens no stabilākajiem un populārākajiem aizdevējiem ir smscredit.lv. Izdevīgo aizdevuma nosacījumu un dažādu akciju dēļ, šī aizdevēja pakalpojumus izvēlas arvien vairāk klientu visā Latvijā.

Smscredit.lv kredītus izsniedz personām no 20 gadu vecuma. Maksimālā aizdevuma summa ir 400 latu. Jāpiebilst, ka aizņemoties pirmo reizi, pieejamā aizdevuma summa būs mazākā- 200 latu. Tomēr jaunajiem klientiem tiek dota lieliska iespēja saņemt pirmo aizdevumu pilnīgi bez maksas- aizdevumam netiek piemērotas ne procentu likmes, ne kādas citas papildus maksas.

Vēl pie šī aizdevuma plusiem jāmin arī fakts, ka nepieciešamo naudas summu iespējams saņemt īsā laikā- apmēram 15 minūtēs. Tas ir īpaši būtiski brīžos, kad nauda vajadzīga steidzami. Tāpat jāpiemin, ka aizdevums pieejams arī brīvdienās un svētku dienās, jo smscredit.lv darba laiks ir katru dienu no 7-24.

Lai pieteiktos kredītam, vispirms nepieciešams reģistrēties aizdevēja mājas lapā un jāapstiprina savs profils, uz aizdevēja bankas kontu pārskaitot vienu santīmu. Tas nepieciešams gan drošības apsvērumu dēļ, gan arī lai aizdevējs būtu pilnīgi drošs par kontu, uz kuru tiks pārskaitīta nauda. Pēc tam iespējams pieteikties aizdevumam. Tas ir vienkārši izdarāms un prasīs vien dažas minūtes. Arī pieteikuma izskatīšana neaizņems ilgu laiku un pozitīvas atbildes gadījumā nauda drīz vien tiks ieskaitīta norādītajā bankas kontā.

Kredīts no 20 gadiem pie smscredit.lv ir ērts, vienkāršs un izdevīgs veids kā saņemt nepieciešamo naudas summu īstajā brīdī. Tomēr jāatcerās, ka jebkurš aizdevums nozīmē atbildību, tāpēc pirms aizņemšanās rūpīgi jāizvērtē savas iespējas to atmaksāt.