Droši un izdevīgi SMS kredīti 15 minūtēs

Ātro aizdevumu kompānija Vivus sniedz lielisku iespēju saņemt drošus un vienkārši noformējamus aizdevumus neticami īsā laikā – tikai 15 minūtēs. Kompānija ir drošs un uzticams aizdevējs, kuras mērķis ir izveidot abpusēji izdevīgu ilgtermiņa sadarbību ar klientiem. Lai saņemtu aizdevumu, Jums nav vajadzīga ķīla vai galvojums, un visas nepieciešamās darbības kredīta noformēšanai varat veikt, pat neizejot no mājām.

Vivus ir viena no zināmākajām ātro aizdevumu kompānijām Latvijā, kas piedāvā drošus un uzticamus aizdevumus. Tās mērķis ir ilgtermiņa sadarbība ar klientu, un kompānijai rūp klientu labklājība. SMS kredīti pie Vivus ir droši, izdevīgi un paredzami. Ikviens klients var izvēlēties sev piemērotāko atmaksas grafiku, kā arī nepieciešamības gadījumā pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu, nebaidoties sabojāt kredītvēsturi.

SMS kredīti pie Vivus ir ļoti vienkārši un ātri noformējami. Parasti tos ir iespējams saņemt tikai 15 minūšu laikā. To noformēšanai nav vajadzīga ķīla vai galvojums.

Ja vēlaties saņemt aizdevumu pie Vivus:

  • Dodieties uz kompānijas mājas lapu vivus.lv;
  • Norādiet vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu;
  • Sekojot norādēm, aizpildiet reģistrācijas anketu;
  • Apstipriniet reģistrāciju, pārskaitot vienu santīmu uz Vivus kontu.

Maksimālā aizdevuma summa pie Vivus ir lielāka, nekā pie citiem aizdevējiem. Parasti SMS kredīti nav lielāki par dažiem simtiem latu, bet pie Vivus Jūs varat aizņemties līdz pat 1000 latiem. Aizdevums ir jāatmaksā laikā līdz 24 mēnešiem. Klients var izvēlēties atmaksas termiņu atkarībā no tā, cik lielu ikmēneša maksājumu viņš var atļauties. Jo garāks atmaksas termiņš, jo mazāks ikmēneša maksājums. Jāpatur gan prātā, ka mazākas kopējās izmaksas ir aizdevumiem, kas atmaksāti īsākā laikā.

Vivus ātrie kredīti ir pieejami Latvijas Republika iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Kredītus neizsniedz personām, kam ir kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības. Lai saņemtu aizdevumu, personai ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, e-pasta adrese un atvērts bankas konts, uz kuru saņemt piešķirtā aizdevuma summu.