Īstermiņa kredīti – viegli un ātri pieejami!

Ja Jums steidzami ir nepieciešami nelieli naudas aizņēmumi – veiksmīgs risinājums būs īstermiņa kredīti. Pieteikties īstermiņa kredīta saņemšanai var ar SMS ziņojumu, un Jūsu pieteikumu apstrādās jau 10 – 15 minūšu laikā.

Atbildi (pozitīvu vai negatīvu) Jūs arī saņemsiet ar SMS ziņojumu. Un ja lēmums ir pozitīvs, ātrais kredīts tiks ieskaitīts Jūsu bankas kontā tās pašas dienas laikā.

Uzņēmumi, pirms tiek izsniegti īstermiņa kredīti, pārbauda, vai Jūs neesat kavējuši kredītu atmaksu citos uzņēmumos vai bankās. Īstermiņa kredīti netiks piešķirti, ja Jūs neesat laicīgi atmaksājuši kādu no iepriekšējiem kredītiem.

Īstermiņa aizdevums ir paredzēts galvenokārt cilvēkiem ar stabilu atalgojumu un ja neliela naudas summa nepieciešama ļoti īsam laikam. Tāpēc arī šie kredīti ir īstermiņa. Parasti pastāv iespēja pagarināt īstermiņa kredīta atmaksas laiku, par to samaksājot nelielu pakalpojuma maksu.

Īstermiņa kredīti parasti tiek ņemti dažu simtu latu robežās, kas steidzamos gadījumos ir pilnīgi pietiekami. Tā, piemēram, uzņēmums SMScredit.lv piedāvā īstermiņa kredītu, sākot no 25 Ls līdz 200 Ls uz laiku no 7 līdz 30 dienām.