Naudas aizdevums bez ķīlas

Naudas aizdevums bez ķīlas pie Vivus.lv ir kredīta veids, kam nav nepieciešams nodrošinājums mantiskas vērtības jeb ķīlas veidā. Tas aizdevuma noformēšanu un saņemšanu padara daudz ātrāku un vienkāršāku. Jums nevajadzēs tērēt laiku un enerģiju dažādu formalitāšu kārtošanai, turklāt visas nepieciešamās darbības, lai saņemtu naudu savā bankas kontā, Jūs varēsiet veikt internetā, pat neizejot no mājām.

Vivus.lv ir ātro aizdevumu, kompānija, kur pieejams naudas aizdevums bez ķīlas. Atšķirībā no citiem aizdevējiem, kas piedāvā ātros kredītus, Vivus.lv piedāvājums atšķiras ar vairākām būtiskām priekšrocībām, piemēram, lielāku aizdevuma apmēru, garāku atmaksas termiņu un iespēju saņemt kredītu praktiski jebkurā laikā – arī brīvdienās un darbadienu vakaros, kad lielākā daļa kredītdevēju parasti nestrādā.

Naudas aizdevums bez ķīlas pie Vivus.lv:

  • Maksimālais aizdevuma apmērs 1000 latiem;
  • Aizdevuma atmaksas termiņš līdz pat 24 mēnešiem;
  • Pieejams jebkurā nedēļas dienā no 7.00 līdz 24.00.

Parasti, lai saņemtu aizdevumu, kas pārsniedz dažus simtus latu, ir nepieciešams kārtot dažādas formalitātes un doties uz banku vai citu kredītiestādi.  Vivus.lv ir patīkams izņēmums, jo naudas aizdevums bez ķīlas ir pieejams internetā un tas ir pieejams ne tikai bez ķīlas, bet arī bez galvojuma. Tāpat Jums nevajadzēs izziņu par ienākumiem.

Lai saņemtu aizdevumu pie Vivus.lv, Jums ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 75 gadiem, bez kavētiem kredītu maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām. Jums ir nepieciešams aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, pieeja internetam, e-pasta adrese, uz kuru saņemsiet ikmēneša rēķinu un informāciju par aizdevuma statusu, un bankas konts, uz kuru saņemsiet aizdevuma pārskaitījumu.

Lai saņemtu kredītu bez ķīlas, dodieties un Vivus.lv mājas lapu un norādiet vēlamo aizdevuma apmēru un atmaksas termiņu. Pēc tam spiediet iespēju Saņemt kredītu un, sekojot norādēm, veiciet reģistrāciju. Tā parasti aizņem tikai dažas minūtes un tās laikā Jums būs jāpārskaita vienu santīmu liela reģistrācijas maksa. Noformēt aizdevumu un saņemt kredītu ir iespējams tikai 15 minūšu laikā.