Kredīts bez ķīlas uz 30 dienām

Šobrīd pastāv iespēja aizņemties naudas aizdevumu uz mēnesi. Vai arī jūs varat aizņemties uz vienu mēnesi, bet tā atmaksu noildzināt līdz pat trīs mēnešiem ar pagarināšanas maksu, kas attālina atdošanas datumu. Šāds kredītu veids ir pieejams ātro kredītu kompānijā „SMScredit.lv”. Pastāv iespēja aizņemties naudas aizdevumu arī tad, ja jums nav darba vietas, galvotāja un šis kredīts ir bez ķīlas.

Turklāt pirmajā reizē, kādu summu aizņemsieties, tieši tāda būs arī jāatgriež, ja to nespēsiet izdarīt izvēlētajā termiņā, varēsiet šo laiku pavilkt garāku, pārskaitot konkrētu pagarināšanas maksu.

Kredīts bez ķīlas uz 30 dienām, ko tas nozīmē?

Tas viss notiek tā, ka jūs aizņematies konkrētu naudas summu vai nu tieši tādu, kāda jums tajā brīdī nepieciešama vai maksimālo, ko jums piedāvā, pirmajā reizē tā būs 200  lati.  Un maksimālais termiņš ir 30 dienas, jums tiek norādīts datums kad tā ir jāatgriež. Bet tas nav jādara obligāti norādītajā datumā, ja jums naudas līdzekļi, lai atgrieztu šo summu rodas ātrāk, jūs, protams, šo naudas aizdevumu varat atgriezt jau ātrāk. Uz 30 dienām un bez ķīlas, jo ķīla nav nepieciešama vispār, lai cik liela būtu jūsu summa, lai kāds būtu izvēlētais atmaksas termiņš.

Protams, jūs varat izvēlēties arī īsāku šo termiņu, sākot no vienas dienas līdz 30 dienām. Ja jūs aizņematies jau otru, trešo reizi, procenti jau tiek piemēroti, un atkarīgi no jūsu izvēlētā atmaksas termiņa procentu summa vai nu palielinās, vai samazinās, bet arī izvēloties maksimāli termiņu, tas ir 30 dienas, piemēroti procenti nebūs īpaši lieli. Tāpēc izvēlieties jums izdevīgāko summu un atmaksas termiņu.